Słupsk - Nieruchomości Puławski
PL
DE
GB
FR
76-200 Słupsk
ul. Tuwima 23/11
tel. 0 691 541 969
Mieszkania
Domy
Działki
Obiekty i grunty komercyjne
 
domy
oferta nr NP0954 - wolno stojące domy mieszkalne w Kobylnicy
Numer oferty:NP0954
Rodzaj transakcji:sprzedaż
Lokalizacja:Kobylnica pod Słupskiem
Forma własności:własność
Kondygnacje:3
Powierzchnia domu:264 m2
Powierzchnia działki:1 000 m2
Rodzaj zabudowy:wolno stojąca
Liczba pokoi:7
Uzbrojenie terenu:woda, energia, kanalizacja, gaz
Ogrzewanie:gazowe i piec na paliwo stałe
Termin wydania:do uzgodnienia
Cena:580 000 zł

Nieruchomość zabudowana dwoma budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi wolno stojącymi. Działka ogrodzona o powierzchni 1 000 m2, od frontu ogrodzenie kute, boki działki ogrodzone siatką oraz parkanem. Zagospodarowana rekreacyjnie z altaną i licznymi nasadzeniami krzewów. Wjazd i ścieżki wyłożone kostką brukową.

Budynek parterowy rozkładowy, o powierzchni około 50 m2. Na podłodze w każdym pomieszczeniupołożona została terakota nowszej generacji. Kuchnia widna z jadalnią wyposażona w kuchenkę elektryczną. Na ścianie między szafkami pas glazury. W pokojach na ścianach gładź malowana na kolor w jednym z pokoi kominek a na suficie belki drewniane. Łazienka połączona z WC, wyposażona w kabinę prysznicową. Okna PCV. Ciepła woda z piecyka gazowego. W każdym pomieszczeniu ogrzewanie podłogowe. Garaż przybudowany do budynku.

Drugi dom o powierzchni 160 m2 z możliwością adaptacji strychu o powierzchni ok. 100 m2. posiada trzy kondygnacje.

Parter składa się z oddzielnego rozkładowego mieszkania. Kuchnia widna z kuchenką elektryczną zmiejscem wyznaczonym na jadalnie. Na podłodze terakota nowszej generacji na ścianie pas glazury. W 3 pokojach i na korytarzu zostały położne deski a dodatkowo w 2 pokojach wykładzina dywanowa. Łazienka z kabiną prysznicową połączona jest z W-C. Na parterze znajduje się również kotłownia oraz dodatkowe wyjście na ogród.

Na piętro prowadzą murowane schody. Drzwi wejściowe wymienione. Na korytarzu została położona terakota na ścianach i suficie panele drewniane. Z pokoju wyjście na duży balkon. Na podłodze zostały położone deski a na ścinach gładź malowana. Sufit został wyłożony panelami drewnianymi. W dwóch innych pokojach na podłodze deski wymagające odświeżenia a na ścianach gładź malowana. W czwartym pokoju znajduje się kominek i wyjście na balkon ( loggia ). Na podłodze nowe panele, na ścianach został położony kolorowy tynk ozdobny. Duża łazienka z dwoma oknami połączona z WC wyposażona w umywalkę i kabinę prysznicową. Ściany wyłożone glazurą do sufitu na podłodze terakota nowej generacji. Wszystkie okna PCV. Poddasze o powierzchni ok.100 m2 do indywidualnego zagospodarowania. Okna drewniane. Ogrzewanie etażowe na drewno oraz gazowe. Ciepła woda z bojlera.

Powyższe informacje nie są ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego lecz mają wyłącznie charakter informacyjny i zostały uzyskane na podstawie oświadczeń Sprzedającego