Słupsk - Nieruchomości Puławski
PL
DE
GB
FR
76-200 Słupsk
ul. Tuwima 23/11
tel. 0 691 541 969
Mieszkania
Domy
Działki
Obiekty i grunty komercyjne
 
działki
oferta NP0930 - działki budowlane w Redzikowie pod Słupskiem
Numer oferty:NP0930
Rodzaj transakcji:sprzedaż
Lokalizacja:Redzikowo, gm. Słupsk
Forma własności:własność
Powierzchnia:4 981 m2
Funkcja w planie:mieszkalna (mieszkalno - usługowa)
Uzbrojenie terenu:brak
Cena:124 525 zł

Działki niezabudowane w Redzikowie k. Słupska o powierzchni: 0,4981 mkw, 0,5007 mkw, 0,4995 mkw, 0,5008 mkw. Działki zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolno stojącą, o wielkości zabudowy maksymalnie do 25% powierzchni działki, powierzchnia biologiczne czynna min. 50% do powierzchni działki, wysokość projektowanej zabudowy to 2 kondygnacje nadziemne (jedna z poddaszem użytkowym) maksymalnie do 10 m; w ramach zabudowy dopuszcza się wydzielenie lokalu użytkowego o pow. nieprzekraczającej 30 % powierzchni całkowitej budynku; Działki nieuzbrojone.

Teren płaski, porośnięty trawą, sąsiedztwo w znacznej odległości to zabudowa mieszkaniowa, gospodarstwo. Dojazd do działek droga publiczną lokalną, i drogą wewnętrzną gruntowa. Cena działek wraz z udziałem w drodze wewnętrznej 25 zł /mkw. Polecam.

Redzikowo leży przy drodze krajowej z Gdańska do Szczecina, 7 km od Słupska.

Na terenie miejscowości znajduje się Szkoła Podstawowa i Gimnazjum, kompleks park wodny Redzikowo.

Miejscowość jest zelektryfikowana, wyposażona w kanalizację i wodociąg. W Redzikowie na terenie Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej mieszczą się siedziby wielu firm produkcyjnych.

Powyższe informacje nie są ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego lecz mają wyłącznie charakter informacyjny i zostały uzyskane na podstawie oświadczeń Sprzedającego