Słupsk - Nieruchomości Puławski
PL
DE
GB
FR
76-200 Słupsk
ul. Tuwima 23/11
tel. 0 691 541 969
Mieszkania
Domy
Działki
Obiekty i grunty komercyjne
 
działki
oferta nr NP0957 - działki budowlane w Kobylnicy
Numer oferty:NP0957
Rodzaj transakcji:sprzedaż
Lokalizacja:Kobylnica, ul. Rzeczna
Forma własności:własność
Powierzchnia:1 200 m2
Funkcja w planie:mieszkaniowa
Cena:96 000 zł

Przedmiotem sprzedaży są cztery nieruchomości gruntowe niezabudowane - działki budowlane położone w Kobylnicy. W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego „Kobylnica-Południe” teren na którym położone są działki przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i zieleni. Powierzchnie działek wynoszą:

- 1 840m2,

- 1 201m2,

- 1 200m2,
- 1 564m2.

Działki o kształtach prostokąta o bokach wymiarowo dogodnych. Uzbrojenie działek - energia elektryczna, woda i kanalizacja w pobliżu działek, w drodze gminnej. Działki położone są w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej - w pobliżu powstającego osiedla domków jednorodzinnych. Teren płaski, dogodny do zabudowy. Dojazd do działek drogą utwardzoną. Uzbrojenie działek - energia elektryczna, woda i kanalizacja w pobliżu działek. Działki sprzedawane są z udziałem w drodze wewnętrznej. W 2017r. przewidziane jest wykonanie przez Gminę wykonanie instalacji odwodnienia terenu oraz drogi utwardzonej płytami. W zamierzeniach zakładu gazowniczego jest uzbrojenie terenu w gaz.

Cena 80 zł/mkw

Powyższe informacje nie są ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego lecz mają wyłącznie charakter informacyjny i zostały uzyskane na podstawie oświadczeń Sprzedającego