Słupsk - Nieruchomości Puławski
PL
DE
GB
FR
76-200 Słupsk
ul. Tuwima 23/11
tel. 0 691 541 969
Mieszkania
Domy
Działki
Obiekty i grunty komercyjne
 
działki
oferta nr NP0958 - działki budowlane w Słupsku
Numer oferty:NP0958
Rodzaj transakcji:sprzedaż
Lokalizacja:Słupsk, os. Ryczewo
Forma własności:własność
Powierzchnia:747 m2
Funkcja w planie:mieszkaniowa
Cena:31 000 zł

OFERTA DLA INWESTORA! ZAINWESTUJ W ZIEMIĘ TO NAJLEPSZA LOKATA! Oferujemy do sprzedaży 3 niezabudowane działki o powierzchni 672 mkw, 712 mkw, 747 mkw zlokalizowane w kompleksie działek pod budownictwo jednorodzinne w okolicy ul. Kaszubskiej. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego na terenie działki dopuszcza się zabudowę jednorodzinną wolno stojącą, bliźniaczą lub szeregową oraz lokalizację usług nieuciążliwych, które będą zajmowały nie więcej niż 30% powierzchni całkowitej budynku oraz zabudowę gospodarczą i garażową. Wielkości powierzchni zabudowy ustala się: dla zabudowy wolno stojącej i bliźniaczej maksymalnie 25% w stosunku do powierzchni działki, natomiast powierzchnię biologicznie czynną ustala się minimalnie 50% w stosunku do powierzchni działki. Wysokości projektowanej zabudowy wynosi maksymalnie 2 kondygnacje nadziemne (od 7 do 10 m).

Dopuszcza się zabudowę na granicy działki w przypadku zabudowy bliźniaczej i szeregowej. Uzbrojenie: woda w drodze publicznej około 120m od działki. Odprowadzenie ścieków - zbiornik bezodpływowy. Energia elektryczna w drodze.

Cena 41 zł/mkw

Powyższe informacje nie są ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego lecz mają wyłącznie charakter informacyjny i zostały uzyskane na podstawie oświadczeń Sprzedającego