Słupsk - Nieruchomości Puławski
PL
DE
GB
FR
76-200 Słupsk
ul. Tuwima 23/11
tel. 0 691 541 969
Mieszkania
Domy
Działki
Obiekty i grunty komercyjne
 
mieszkania
oferta nr NP0773 - mieszkanie dwupokojowe w Kępicach
Numer oferty:NP0773
Rodzaj transakcji:sprzedaż
Lokalizacja:Kępice
Forma własności:własność
Piętro:1
Powierzchnia:35 m2
Liczba pokoi:2
Ogrzewanie:wspólnotowe
Typ budynku:kamienica
Koszty utrzymania:ok. 410 zł/m-c
Termin wydania:do uzgodnienia
Cena:85 000 zł

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe położone w zabytkowej kamienicy w Kępicach. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 35 mkw, składający się z położonych na pierwszym piętrze dwóch pokoi, aneksu kuchennego i widniej łazienki z wc.
Mieszkanie o ciekawej, nietuzinkowej, nowoczesnej aranżacji wnętrza. W 2011r. wykonano kapitalny, solidnie wykonany remont – wymieniono instalacje wodno-kanalizacyjną, elektryczną i centralnego ogrzewania; wymieniono tynki wewnętrzne z zastosowaniem płyt kartonowo-gipsowych; położono nowe podłogi panelowe w pokojach, zaś w aneksie kuchennym i łazienki nową glazurę i terakotę; nowe drzwi wejściowe antywłamaniowe; wymieniono okna oraz urządzenia sanitarne i kabinę natryskową. W jednym pokoju i aneksie kuchennym wykonano sufity podwyższane oraz oświetlenie halogenowe. Zastosowano wysokiej jakości materiały.
Do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze–piwnica (z oknem) o powierzchni 14,80m2.
Wykonano termoizolację budynku. Klatka schodowa w dobrym stanie.
W cenie pozostają: meble kuchenne oraz kuchenkę gazowo-elektryczną.
Centralne ogrzewanie z pieca obsługującego tylko budynek wspólnoty - opomiarowane. Ciepła woda z bojlera elektrycznego. Miesięczne koszty utrzymania lokalu wynoszą 410,70 zł. w tym: fundusz remontowy 88,96 zł., centralne ogrzewanie – 250,39 zł. oraz ryczałt na wodę. Podatek od nieruchomości wynosi 69 zł. rocznie.
Lokalizacja: Atrakcyjne malownicze tereny lasów, jezior i rzeki. Kępice to miasto w województwie pomorskim, w powiecie słupskim, położone na skraju Wysoczyzny Polanowskiej w dolinie rzeki Wieprzy – odległość od Słupska 28 km., siedziba gminy miejsko-wiejskiej Kępice. Miasto, otoczone lasami Puszczy Słupskiej, leży na trasie linii kolejowej Piła Główna – Ustka, z przystankiem Kępice i przy drodze wojewódzkiej 208.W okolicy znajduje się kilka jezior np. Obłęskie, Kryształek, Łętowo, Jezioro Korzybie, Przyjezierze, Nakło. Przez miasto przepływa rzeka Wieprza. W mieście znajdują się: urząd miejski, szkoła podstawowa i gimnazjum, punkty usługowo-handlowe, kościół, posterunek policji, przychodnia lekarska, urząd pocztowy, bank. Dogodne połączenia PKP i PKS.

Powyższe informacje nie są ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego lecz mają wyłącznie charakter informacyjny i zostały uzyskane na podstawie oświadczeń Sprzedającego