Słupsk - Nieruchomości Puławski
PL
DE
GB
FR
76-200 Słupsk
ul. Tuwima 23/11
tel. 0 691 541 969
Mieszkania
Domy
Działki
Obiekty i grunty komercyjne
 
mieszkania
oferta nr NP0790 - trzypokojowe mieszkanie z ogrodem
Numer oferty:NP0790
Rodzaj transakcji:sprzedaż
Lokalizacja:Słupsk, os. Akademickie
Forma własności:własność
Piętro:parter
Powierzchnia:79,19 m2
Liczba pokoi:3
Balkon:taras
Ogrzewanie:piec na paliwo stałe
Typ budynku:kamienica
Koszty utrzymania:ok. 400 zł/m-c z Fr
Termin wydania:do uzgodnienia
Cena:265 000 zł

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowy lokal mieszkalny usytuowany na parterze pięciorodzinnego budynku mieszkalnego położonego na słupskim Osiedlu Akademickim. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, nie wymaga żadnych prac remontowych i budowlanych. Składa się z przedpokoju, trzech pokoi (jeden pokój przejściowy), jasnej kuchni i łazienki z WC (z oknem). Do mieszkania przynależy też taras i ogród. Centralne ogrzewanie z pieca na paliwo stałe. Istnieje możliwość podłączenia ogrzewania z zainstalowanego już pieca gazowego. Ciepła woda z elektrycznego przepływowego podgrzewacza wody - bojlera.
Wykończenie pomieszczeń:
Przedpokój: podłoga - terakota nowej generacji; ściany - tynk ozdobny. Pokoje: podłogi panelowe w dwóch pokojach, w trzecim mozaika parkietowa; ściany - malowane gładzie. Kuchnia: glazura i terakota nowej generacji, na ścianach częściowo gładź. Łazienka z WC: glazura i terakota nowej generacji. Wszystkie okna PCV.
Do przedmiotowego mieszkania przynależy również podpiwniczenie o wielkości 61,4 m.kw. wykorzystywane przez obecnych pod wynajem. W podpiwniczeniu, do którego prowadzi osobne wejście z ogrodu znajdziemy dodatkowe dwa pokoje (jeden z aneksem kuchennym), przedpokój i łazienkę z WC.
Wykończenie pomieszczeń w podpiwniczeniu:
Przedpokój: podłoga - glazura nowej generacji; ściany - tynk malowany. Pokoje: podłogi panelowe; ściany tynk malowany. Aneks kuchenny: terakota nowej generacji i pas glazury nad ciągiem kuchennym. Łazienka z WC: glazura i terakota nowej generacji. Okna PCV.
Czynsz do wspólnoty mieszkaniowej: około 400 PLN z funduszem remontowym / 2 osoby.
Budynek, w którym znajduje się powyższa nieruchomość jest w bardzo dobrym stanie technicznym – po przeprowadzonym remoncie dachu i elewacji zewnętrznej.
Osiedle Akademickie zlokalizowane jest południowej części Słupska. Jest częścią większego Osiedla
Westerplatte. Jego nazwa związana jest z Akademią Pomorską, która się tam znajduje. Od zachodu graniczy z rzeką Słupią. Na osiedlu przeważa zabudowa niska, jednorodzinna. W pobliżu Park Kultury i Wypoczynku, sklepy różnych branż i przystanki autobusowe.
!!! Możliwość zamiany na mieszkanie dwu lub trzypokojowe z centralnym ogrzewaniem i ciepłą wodą sieciową.

Powyższe informacje nie są ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego lecz mają wyłącznie charakter informacyjny i zostały uzyskane na podstawie oświadczeń Sprzedającego